Kroniki Akaszy

Kroniki Akaszy

Pojęcie to odnosi się do każdej przestrzeni duchowej, jaka istnieje na świecie od zawsze. Można nazywać ją Księga Życia, jak wskazuje Biblia, Kosmiczny Umysł lub Uniwersalny Umysł. Można też nazwać je Okiem Boga i Słowem Bożym. Badania fizyków kwantowych dają nam pewność, że istnieje zbiorowy magazyn wiedzy zwany Wszechświatem, Przestrzenią czy Uniwersum. Akasza to energia, która służy do zapisywania informacji w Kronikach, tworząca Wszechświat, czyli czysta miłość. Uważa się, że Kroniki Akaszy istniały od początku kontinuum czasoprzestrzennego planety Ziemia.

Samo słowo „Akasza” pochodzi od dwóch starożytnych tybetańskich lub północnoindyjskich wyrazów. „Aka” oznacza przestrzeń, miejsce do przechowywania lub repozytorium. „Sa” oznacza niebo, ukryte lub sekretne. Akasza to po prostu sekretna przestrzeń – jest niczym DNA całego wszechświata, wraz z jego przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przestrzeń, która istniała od zawsze oraz na zawsze będzie istniała.

Co jest zapisane w Kronikach Akaszy?

Zapisy zawarte w Kronikach są źródłem informacji o nas samych tu i teraz, o naszych poprzednich wcieleniach, a także tym, co związane jest z naszą przyszłością. Znajdziemy w nich odpowiedzi na wszystkie pytania – nawet te najtrudniejsze czy najbardziej nurtujące. Działa to tak, jakby ktoś udostępnił nam indywidualną bazę Google, zawierającą odpowiedzi na absolutnie wszystkie pytania. Co najważniejsze, otrzymujemy tu jedynie wskazówki, a nie nakazy. Te instrukcje pomogą nam w rozwoju świadomości i wznoszeniu jej na wyższy poziom.

Dlaczego warto pracować z Kronikami Akaszy?

Zapisy w Kronikach zawierają każdą myśl, emocję i doświadczenie, jakie miały kiedykolwiek miejsce w czasoprzestrzeni. Związane są ze wszystkimi aspektami naszego życia – od zdrowia, przez miłość, relacje, pasje czy biznes – całą ścieżkę naszej duszy. Dzięki nim możemy poznać prawdę zarówno o naszej sytuacji, jak i możliwościach, jakie mogą być rozwinięte w przyszłości.

Jesteśmy w stanie pomóc sobie lub innym w odpowiedzi na pytania, takie jak, chociażby:

  • Jaki jest plan naszej Duszy?

  • Dlaczego mamy wrażenie, że stoimy w miejscu?

  • Dlaczego mamy pewne blokady (np. w relacjach czy finansowe)?

  • Co powinniśmy wiedzieć o zmianie partnera lub ścieżki zawodowej?

  • Co powinniśmy wiedzieć o naszych relacjach z bliskimi?

Każda sesja to proces indywidualny, trwa od 30min – 1 h. Moze odbywac sie stacjonarnie albo online. Wymaga wcześniejszej konsultacji i przygotowania konkretnych pytań. Zapraszam na sesje.

Przecinanie energetycznych więzów

Negatywne więzy energetyczne, które możemy posiadać, łączą nas ze wszelkiego rodzajami ”bytami” energetycznymi. Takie energetyczne więzy działają na naszą osobistą energię niczym ”wampiry” – nie jesteśmy wolni, – nie jesteśmy w pełni naszej mocy, – jesteśmy uzależnieni. Odcięcie takich energetycznych więzów, podpieć, sznurów, podczepów i egregorów powoduje wzrost naszej siły życiowej, podnosi sdecyzyjność, odblokowuje przepływ obfitości i moc osobistej kreacji. Klient, którego więzy zostały odciete podczas pracy z Kronikami Akaszy, natychmiast odczuwa pozytywną zmianę swojej energii.

Punkty łaski, a negatywne wzorce i przekonania

Łaska to uwolniona, bezwarunkowa miłość i przebaczenie od Boga/Źródła/Universum, która regeneruje i wzmacnia istote ludzką.

Praca z Punktami Łaski w Kronikach Akaszy jest powrotem do miejsca spokoju i równowagi na poziomie fizycznym, emocjonalnym, duchowym, świadomym, nieświadomym.

Pracując z Punktami Łaski znajdujesz wzorce i blokujące przekonania, nazywasz, czyścisz i zapisujesz idealny nowy wzorzec. Przypominasz sobie o swojej jedności z Bogiem w Jam Jest.

Wiedza o Punktach Łaski, która obecnie rozpowszechniła się na całym świecie, ma swoje pierwotne źródło w pzrekazach pochodzących z Kronik Akaszy.

Lucyna O. Ruszkiewicz terapia holistyczna